Kontakt Sektion for Efteruddannelse og Kompetenceudvikling

Hvis du har spørgsmål vedrørende kurser og uddannelsesforløb, så kontakt en medarbejder i ​Sektion for Efteruddannelse og Kompetenceudvikling.


Jette Steenberg Holtzmann
Sektionsch​ef​
38 66 96 13
jette.steenberg.holtzmann@regionh.dk


Anette Lykke Nielson

Uddannelseskonsulent
38 66 97 28
20 43 60 49
anette.lykke.nielson@regionh.dk


Anne Kofod

Udviklingskonsulent
38 66 98 75
51 43 28 41
anne.kofod@regionh.dk

  
Annette Kolding Rørvik
Uddannelseskonsulent
38 66 97 29
annette.kolding.roervik.01@regionh.dk


Annette Winther Erichsen

Udviklingskonsulent
51 44 47 52
annette.winther.erichsen@regionh.dk


Bente Buch

Uddannelseskonsulent
38 66 97 30
Bente.Buch.01@regionh.dk

Berit Madsen
Udviklingskonsulent
38 66 96 88
berit.madsen.04@regionh.dk


Bibi Charlotte Hansen
Udviklingskonsulent
38 66 96 86
bibi.charlotte.hansen@regionh.dk


Birgit Ulla Riis Norberg

Udviklingskonsulent
38 66 97 31
29 66 43 17
Birgit.Ulla.Riis.Norberg@regionh.dk


Britta Toftlev Johansen

Uddannelseskonsulent
38 66 97 19
britta.toftlev.johansen@regionh.dk


Dorte Jeppesen

Chefkonsulent
38 66 97 07
dorte.jeppesen@regionh.dk


Izaskun Altemir Garcia

Udviklingskonsulent
38 66 99 21
51 44 51 58
maria.izaskun.altemir.garcia@regionh.dk


Kathrine Lund Hansen
Studentermedhjælper
kathrine.lund.hansen@regionh.dk


Lise Merete Wolder Hedegaard
Uddannelseskonsulent
38 66 97 21
lise.merete.wolder.hedegaard@regionh.dk


Marianne Wille Christoffersen

Uddannelseskonsulent
38 66 96 83
marianne.wille.christoffersen@regionh.dk


Marika Runa Rask Nielsen​
Studentermedhjælper
Marika.runa.rask.nielsen@regionh.dk 


Mette Davidsen
Udviklingskonsulent
38 66 97 08
mette.davidsen.01@regionh.dk

     
Mette Susanne Nielsen
Uddannelseskonsulent
38 66 97 33
Mette.Susanne.Nielsen@regionh.dk

  
Mie Merete Rasmussen
Uddannelseskonsulent
29 66 36 20
mie.merete.rasmussen@regionh.dk


Pernille Fenger

Udviklingskonsulent
38 66 97 35
Pernille.Fenger@regionh.dk


Rakel Christensen Paaske
Studentermedhjælper
rakel.christensen.paaske@regionh.dk


Susan Munch Simonsen

Uddannelseskonsulent
38 66 97 37
susan.munch.simonsen@regionh.dk


Winnie Lund

Specialkonsulent
38 66 97 38
winnie.lund@regionh.dk

Redaktør