Kontakt direktion og chefer i Center for HR

Information om sikker post til Center for HR 

Direktion

Martin Magelund Rasmussen
Direktør
Tlf. 38 66 96 01
Send en e-mail til martin.magelund.rasmussen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)

HR-Sekretariatet

Sven Skovmand Eriksen
Sekretariatschef
Tlf. 38 66 63 50
Send en e-mail til sven.skovmand.eriksen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)

Enhed for HR-Service

Mette Keis Jepsen
Enhedschef
Tlf. 38 66 96 22
Send en e-mail til mette.keis.jepsen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Carsten Søderstrøm
Sektionschef for HR-Service 3
Tlf. 38 66 97 54
Send en e-mail til carsten.soederstroem.01@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysinger)


Ghita Lind
Sektionschef for HR Controlling
Tlf. 38 66 98 01
Send en e-mail til ghita.lind@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)    


Hanne Lobedanz Sørensen
Konstitueret sektionschef for HR-Systemudvikling 
Tlf. 38 66 94 06
Send en e-mail til hanne.lobedanz.soerensen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Jill Susan Duff
Sektionschef for HR-Service 1
Tlf. 38 66 97 79
Send en e-mail til jill.susan.duff@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Karsten Abildskov Hansen
Sektionschef for HR-Systemsupport
Tlf. 38 66 96 16
Send en e-mail til karsten.abildskov.hansen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)
 

Enhed for Kompetenceudvikling og Uddannelse - Læger

Doris Østergaard
Enhedschef
Tlf. 38 68 35 82 
Send en e-mail til doris.oestergaard@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Anne Lippert
Sektionschef for CAMES Herlev
Tlf. 38 68 22 17
Send en e-mail til anne.lippert@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Anne Mette Mørcke
Sektionschef for CAMES Rigshospitalet
Tlf. 51 44 62 50
Send en e-mail til anne.mette.moercke@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Lise Møller
Sekretariatschef for Sekretariatet for Lægelig Videreuddannelse Øst
Tlf. 38 66 99 31
Send en e-mail til lise.moeller@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)

Enhed for Kompetenceudvikling og Uddannelse - Sundhedsprofessionelle

Charlotte Hess
Enhedschef
Tlf. 23 35 07 22    
Send en e-mail til charlotte.hess@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Jette Steenberg Holtzmann
Sektionschef for Efteruddannelse og Kompetenceudvikling
Tlf. 38 66 96 13
Send en e-mail til jette.steenberg.holtzmann@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)


Peter Hultberg
Sektionschef for Læringsteknologi
Tlf. 38 66 98 51
Send en e-mail til peter.hultberg@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)     


Sanne Møller Knudsen
Sektionschef for Grunduddannelse
24 91 08 43 
Send en e-mail til sanne.moeller.knudsen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme personoplysninger)      
        

Enhed for Organisation og Ledelse

Tine Garne Køhler
Enhedschef
Tlf. 38 66 96 02
Send en e-mail til tine.garne.koehler@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme personoplysninger)


Anne-Mette Bang Termansen
Sektionschef for Ledelse og Forandring
Tlf. 38 66 99 20
Send en e-mail til anne-mette.bang.termansen.01@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme personoplysninger)


   
Lisbet Hjort  
Sektionschef for Forhandling og Personalepolitik
Tlf. 38 66 99 50
Send en e-mail til lisbet.hjort@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og følsomme oplysninger)

 

Redaktør