Kontakt Sektion for Forhandling og Personalepolitik

Information om sikker post til Center for HR


Lisbet Hjort   
Sektionschef
38 66 99 50
Send en e-mail til Lisbet.hjort@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Bette Lundh Rønnov
Arbejdsmiljøkonsulent
Send en e-mail til bette.lundh.roennov@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Birgitte Baatrup
Chefkonsulent
38 66 99 44
Send en e-mail til birgitte.baattrup@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Birgitte Saugmann-Jensen
Chefkonsulent
38 66 97 46
Send en e-mail til birgitte.saugmann-jensen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Charlotte Hyldtoft
Specialkonsulent
38 66 63 66
Send en e-mail til Charlotte.hyldtoft@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Ghita Kjær
Chefkonsulent
38 66 63 64 
Send en e-mail til Ghita.kjaer@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Heidi Fjordvald
Udviklingskonsulent
38 66 97 53
Send en e-mail til heidi.fjordvald@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Jette Kronborg Ewald
Specialkonsulent
29 39 82 76
Send en e-mail til jette.kronborg.ewald@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Lone Ahm Hansen

Chefkonsulent
Send en e-mail til Lone.ahm.hansen.01@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)



Lone Bækgaard Jonesco
Konsulent
38 66 96 84
Send en e-mail til lone.jonesco@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Melanie Maria Tranum Baumann
Udviklingsmedarbejder
38 66 97 58
Send en e-mail til melanie.maria.tranum.baumann@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Mette Kolber Fløystrup
Chefkonsulent   
38 66 99 24
Send en e-mail til mette.kolber.floeystrup@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)     



Mette Palmelund Krag
Chefkonsulent
38 66 96 79
Send en e-mail til mette.palmelund.krag@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

  
Per Olaf Straldendorff Petersen
Specialkonsulent
38 66 97 56
Send en e-mail til per.olaf.straldendorff.petersen@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Pernille Olesen
Specialkonsulent
38 66 97 70
Send en e-mail til pernille.olesen.01@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Signe Ernst
Specialkonsulent
38 66 63 65     
Send en e-mail til Signe.ernst@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)


Tim Garder
Specialkonsulent
51 44 47 25
Send en e-mail til tim.garder@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Tina Nørby
Specialkonsulent
38 66 96 80
Send en e-mail til tina.noerby@regionh.dk (undlad at sende fortrolige og personfølsomme oplysninger)

Redaktør