Kontakt Sektion for Ledelse og Forandring

​Sektionen har ansvaret for regionens lederudviklingsprogram og tilbyder aktiviteter og ydelser inden for ledelses- og organisationsudvikling.​ ​​


Tine Garne Køhler
Enhedschef
38 66 96 02
Tine.garne.koehler@regionh.dk

 


Albert Nicolai Mollan Bohn Christiansen
Studentermedhjælper
albert.nicolai.mollan.bohn.christiansen@regionh.dk


Anna Liv Sjø​berg

Specialkonsulent
61 65 56 30
anna.liv.sjoeberg@regionh.dk


Anne Sigsgaard
Chefkonsulent
38 66 99 49
anne.sigsgaard@regionh.dk


Bente Hansen
Ledelses- og Organisationskonsulent
38 66 94 06
bente.hansen@regionh.dk


Bo Lander Danielsen
Chefkonsulent
38 66 97 64
bo.lander.danielsen@regionh.dk

 
Charlotte An​dersen
Udviklingskonsulent
38 66 96 82
charlotte.andersen.02@regionh.dk


Charlotte Topp
Ledelses- og Organisationskonsulent
38 66 94 01
charlotte.topp@regionh.dk


Claus Smith
Seniorkonsulent
38 66 99 28
claus.smith.01@regionh.dk


Conni Prüss
Chefkonsulent
38 66 97 12
conni.line.pruess@regionh.dk

 
Frederikke Moe
Chefkonsulent
38 66 63 55
frederikke.moe@regionh.dk


Gitte​ Wallin
Kursussekretær
38 66 96 09
gitte.wallin@regionh.dk              

   
Henriette ​Hols​cher
Ledelses- og Organisationskonsulent
38 66 96 29
henriette.holscher@regionh.dk


Julie Vibæk Holm
Ledelses- og Organisationskonsulent
38 66 97 10
julie.vibaek.holm.01@regionh.dk


Lene Karen Alkjærsig
Chefkonsulent
38 66 96 17
lene.karen.alkjaersig@regionh.dk


Mads Teisen
Chefkonsulent
38 66 99 28
mads.teisen.01@regionh.dk


Martha Borup Rosenkrands
Konsulent
38 66 98 77
martha.borup.rosenkrands@regionh.dk


Mille Mehlsen Mortensen
Chefkonsulent
38 66 97 23
mille.mehlsen.mortensen.01@regionh.dk

     
Peter Emmerich Hansen
Chefkonsulent
38 66 96 34
peter.emmerich.hansen@regionh.dk


Rune Bang Puggaard
Chefkonsulent
38 66 97 57
rune.bang.puggaard@regionh.dk


Tenna Brodersen
Studentermedhjælper
tenna.brodersen@regionh.dk


Tina Agger
Projektmedarbejder
38 66 96 45 
tina.agger.02@regionh.dk 


Tina Fischer
Chefkonsulent
38 66 96 81
tina.fischer@regionh.dk

Redaktør