Kontakt Sekretariatet i Center for HR

Sekre​tariatet i Center for HR varetager servicefunktioner og ledelsesbetjening internt i Center for HR. Opgaverne er bl.a. økonomi, intern service, kommunikation og ledelsesinformation.

Kontakt Sekretariatet​​

Tlf. nr. til reception/omstilling: 38 66 99 99

Eller find en medarbejder i listen herunder. ​

Her finder du os

Sekretariatet befinder sig i følgende opgangsnumre på Gentofte Hospital: 

  • Sekretariatschef, Kommunikation og Ledelsessekretariat i opgang 65, 2. sal
  • Intern Service i opgang 10B, 2. sal
  • Økonomi i opgang 4C, 1. sal

Sekretariatschef


Anne Schultz Pinstrup
Sekretariatschef
38 66 96 05
anne.schultz.pinstrup@regionh.dk

Arbejdskraftsprognoser

Bjarne Hartz Madsen
Chefkonsulent
51 82 61 70   
bjarne.hartz.madsen@regionh.dk

Intern Serv​ice

 
Gitte Kølby
Teamkoordinator
38 66 96 08
gitte​​.kølby@​regionh.dk


Abrehet Zere Fantay
Servicemedarbejder
38 66 98 59
abrehet.zere.fanta​y.01@regionh.dk


Francesco Teofani
Servicemedarbejder
29 66 52 45
francesco.teofani@regionh.dk


Lars Jensen
Servicemedarbejder
38 66 99 14
lars.jensen.03@regionh.dk 


Ulrik Christian Gjellerup
Frontmedarbejder
38 66 99 14
ulrik.christian.gjellerup.01@regionh.dk

Kommunikatio​n


Marie-Louise Kramer Valsted
Kommunikationskonsulent
38 66 96 20
marie-louise.kramer.valsted@regionh.dk

Ledelsessekretariat

Anne Mette Gaardsdal
Udviklingskonsulent
På barsel

 

A​nette Hinsby Frandsen
Specialkonsulent
38 66 98 97
anette.hinsby.frandsen@regionh.dk

Frederik William Nobel
Studentermedhjælper
38 66 96 27
frederik.william.nobel@regionh.dk


Geert Sejersen
Teamkoordinator
38 66 96 40 
geert.sejersen@regionh.dk


Ida Marie Voss
Konsulent
38 66 99 69
ida.marie.voss@regionh.dk


Pernille Fauerholdt Hyldtoft
Fuldmægtig
38 66 96 94
pernille.fauerholdt.hyldtoft@regionh.dk


Rikke Vesth
Konsulent
38 66 99 71
rikke.vesth@regionh.dk


Sidse Bring-Larsen
​Specialkonsulent
38 66 96 24
sidse.bring-larsen@regionh.dk

Økonomi 


Pia Lotte Heidemann Jerlung
Teamkoordinator
38 66 99 81
pia.lotte.heidemann.jerlung@regionh.dk


Heidi Karina Beierholt
Økonomimedarbejder
38 66 96 97
heidi.karina.beierholt@regionh.dk


Henrik Aksel Jørgensen
Økonomimedarbejder
38 66 99 82
henrik.aksel.joergensen@regionh.dk


Linda Larsen
Specialkonsulent
38 66 96 19​​
linda.larsen@regionh.dk

Redaktør