Kommunikationsrådgivning

Se funktioner og kontaktinformation for Enheden for Kommunikationsrådgivning.

Enheden for Kommunikationsrådgivning arbejder med analyse og strategi, netværksprojekter, branding og kampagner.

Ansatte i enheden:

Arne Simonsen

Kommunikationskonsulent
Tlf. 38 66 51 15
Mobil: 21 20 61 70
arne.simonsen@regionh.dk



Nikoline Ridder Christensen

Kommunikationskonsulent
Tlf. 38 66 51 04
Mobil: 24 48 36 29
nikoline.ridder.christensen@regionh.dk

Camilla Christina Warring Bugge

Projektkonsulent
Mobil: 23 48 35 29
camilla.christina.bugge@regionh.dk


 


Mette Hvied Lauesen

Specialkonsulent i kommunikation
Mobil: 26 73 37 90
mette.hvied.lauesen@regionh.dk

Flemming Dyhr Krog

Designredaktør / projektleder
Tlf. 3866 5112
Mobil: 2338 7543
flemming.krog@regionh.dk








Mette Marie Espersen

Kommunikationskonsulent
Tlf. 23 71 39 01
mette.marie.espersen@regionh.dk


 

Lotte Thorn

Sektionschef
Tlf. 30 60 32 91
lotte.thorn@regionh.dk

 

 

 

 

 

 

Redaktør