Medarbejdere og opgaver

Michaela Schiøtz, sektionschef

Ph.d. og cand.scient.san.publ.
E-mail: Michaela.louise.schioetz@regionh.dk  
Tlf. 27 33 30 83
Profil

Julie Grew, seniorforsker 

Ph.d. og cand.scient. san.publ.
E-mail: Julie.Grew@regionh.dk 
Tlf. 20 46 79 82
Profil

Anne Marie Lyngsø, seniorforsker og projektleder

Ph.d. og cand.scient.soc.

E-mail: Anne.marie.lyngsoe@regionh.dk 
Tlf. 31 14 56 37
Profil

Ida Foxvig, videnskabelig assistent

E-mail: ida.foxvig@regionh.dk
Tlf. 38 16 30 23

Hanne Birke, forsker

Ph.d.
E-mail: Hanne.birke.01@regionh.dk
Tlf. 38 16 31 05

Karin Burns, klinisk koordinator

E-mail: Karin.burns@regionh.dk
Tlf. 38 16 30 67

Sanne Bjørg Alkærsig, forskningsassistent

E-mail: Sanne.bjoerg@alkaersig@regionh.dk
Tlf. 38 16 31 07

Sanne Lykke Lundstrøm, projektleder

Ph.d.
E-mail: Sanne.lykke.lundstroem@regionh.dk
Tlf. 38 16 31 22

Louise Meinertz Jakobsen, forsker

E-mail: Louise.meineertz.jakobsen@regionh.dk
Tlf. 38 16 31 13

Thea Kronborg, forskningssekretær 


Cand.scient.san.publ.
E-mail: Thea.Harring.Kronborg@regionh.dk 
Tlf. 38 63 59 17

Karoline Vittrup Andersen, studentermedhjælper



Anna Fowler Lund, studentermedhjælper


E-mail: Anna.fowler.lund@regionh.dk


Rebecca Qwist Bilbo, studentermedhjælper


E-mail: Rebecca.elisabeth.qwist.bilbo@regionh.dk















Redaktør